Стаття Авто Тренд: ОБЕРЕЖНО ПІДРОБКА! Що таке репліка на імениті бренди

Стаття Авто Тренд: ОБЕРЕЖНО ПІДРОБКА! Що таке репліка на імениті бренди


На жаль, знайти якісні запчастини стає все складніше. Проблему посилює дефіцит запчастин та зростання цін. 
Завдяки цьому в розквіт прийшли несумлінні компанії, які під виглядом іменитих брендів продають підроблену продукцію низької якості, а в прайс-листах позначають її модним словом – Репліка, що означає ніщо інше, як підробка-контрафакт. 

Ми вирішили провести візуальне порівняння підроблених та оригінальних автокомпонентів, щоб уберегти споживачів від обману та неякісних запчастин. 

Для аналізу ми придбали: ланцюги ГРМ DITTON, свічки запалювання BRISK та високовольтні дроти TESLA BLATNA. 

Ланцюг ГРМ виробництва DITTON 

Зовнішній вигляд коробки відрізняється від оригіналу - репліка не змогла навіть зберегти картинку оригіналу і має більш бляклий пантон кольорів. 

Відрізняється модельний ряд ланцюгів, які можуть бути упаковані в коробку. 

Бічні грані коробки також повністю відрізняються від оригіналу. Оригінал містить знак ЄАС (Євразійська економічна спілка), на підробці знак РСТ – використання у рашке. 

Оригінальний ланцюг знаходиться в поліетиленовому запаяному пакеті, з нанесеним на нього кольоровим логотипом заводу-виробника. Підробка вкладена у прозорий пакет.

 Візуальний огляд ланцюга: 

1. На пластинах оригінального ланцюга нанесено логотип заводу-виробника; 

2. Зовнішні пластини оригіналу спресовані з валиками, які на торцях повністю розвальцьовані, у репліки ж є розвальцювання ТІЛЬКИ з двох сторін; 

3. На оригіналі є заводське мастило. 

Свічка запалювання BRISK Silver 

Зовнішній вигляд свічки запалювання репліки повністю відрізняється від оригіналу. Індивідуальні коробки свічок запалювання в репліці також мають абсолютно інший дизайн, а штрих-код і QR-код однакові. 

Візуальний огляд свічки запалювання: 

1. Фірмове гравіювання моделі на самій свічці оригіналу виконане у синьому кольорі, на репліці – у чорному. При цьому шрифт тексту та розташування написів підробки практично ідентичні оригінальній продукції, але самі написи не чіткі, деякі взагалі «танцюють»; 

2. Кільце ущільнювача оригіналу складається з двох частин, а у репліки – одинарне. 

У лінійці Silver центральний електрод тонший, ніж зазвичай. Колір електрода може бути або бронзовим, або сірим, але обов'язково МАТОВИМ. На репліці він блищить і чорного кольору. 

Бічний електрод оригінальної свічки має U-подібний зріз, що дозволяє отримати більш стабільну потужну іскру. У підробки електрод обрізаний рівно. Бічний електрод оригіналу приварений контактним заводським зварюванням до корпусу без скосів і нерівностей, у репліки - зварювання обрізане, виконане з грубою зачисткою шва, в іншому - фотка все передає, робіть висновки самі! 

Високовольтні дроти запалювання TESLA BLATNA 

Тут така ж картина, як і з попередніми колегами, індивідуальна коробка підробки повністю відрізняється від оригіналу, ніяких метаморфоз не сталося хіба що з логотипом :)

Підробка має глянсову гладку коробку, оригінал упакований в матову коробку, на якій блискучий лак нанесений на зображення проводів на лицьовій частині, а також на схематичне зображення проводу в розрізі з тильного боку коробки. У репліки немає QR-коду для перевірки справжності товару. 

Розглянемо позначення комплектів дротів: 

✔ У оригіналу єдиний стікер із зазначенням номера комплекту проводів – у даному випадку Т 134Н, репліка виконана із двох стікерів – одного із загальної інформацією, а другий – номер комплекту; 

✔ Написи відрізняються: оригінал - SILICONE BASIC, повністю назва заводу-виробника та країни походження, у підробки - SILIСONE PREMIUM і тільки країна, на Виробника – чи то фарби не вистачило, чи то заклеїли стікером з номером комплекту :). Штрих-коди оригіналу та підробки – не збігаються. 

При відкритті коробок – від підробки спостерігається стійкий запах дешевої гуми, що відсутнє у оригіналу. Оригінальна упаковка виконана з картону високої якості, чого не скажеш про репліку. 

Візуальний огляд дротів: 

✔ Колір дротів репліки темно-синій, оригінал має більш блакитний відтінок; 

✔ Маркування на проводах є, але у підробки воно відрізняється; 

✔ Наконечники підробки візуально та на дотик «хлипкі»; 

✔ Репліка не має інструкції з встановлення.

Подивимося на візуальний пристрій дроту: 

1. Наконечник репліки має форму овалу, оригінал – чітке коло з обрізаними краями; 

2. Провід оригіналу – багатошаровий, виконаний із силікону. А у репліки – все «залито» чорною гумою незрозумілого складу; 

3. Контакт оригіналу виконаний із силіконовою ізоляцією, репліка – взагалі відкрито, що не відповідає заводським стандартам. 

Висновок: 

Компанія Авто Тренд цінує свою репутацію, має стабільну клієнтську базу і наполегливо рекомендує: 

✔ використовувати оригінальну продукцію; 

✔ звертатися до дилерів чи операторів ринку, які мають прямі постачання із заводів-виробників; 

✔ уважно оглядати упаковку запчастин, порівнювати її з оригінальною; 

✔ оглядати саму деталь щодо помітних дефектів: сколів, тріщин, зварювальних швів і т. п. 


Всім а ні цвяха, а ні жезла 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!