Стаття Авто Тренд: Склопідйомники ВАЗ — що шукають українці?

Стаття Авто Тренд: Склопідйомники ВАЗ — що шукають українці?


Стикатися з автомобільними склопідйомниками, які заклинило майже так само неприємно, як з дверима, які заїдають, з тією лише різницею, що почуття, що ви заручник власного автомобіля охоплює трохи менше. У цій статті ми постараємося допомогти вам і вашим клієнтам в вирішенні цієї проблеми, вірніше покажемо огляд найпоширеніших склопідйомників на ВАЗ в Україні.

Як ви думаєте, кому найчастіше доводиться ремонтувати склопідйомники? Звичайно, власникам ключового персонажа російського автопрому. Тому і виникла необхідність в написанні статті безпосередньо про склопідйомниках на автомобілі «АвтоВАЗу». 

Склопідйомники діляться на два типи: механічні та електричні. В автомобілях ВАЗ 2101-2107 найбільш поширена механічна конструкція. Електричні бувають трьох видів: тросові, рейкові і важільні. 


Основні торгові марки, якими багатий український ринок склопідйомників:

•     Форвард;

•     Гранат;

•     ДЗСТП;

•     Sheriff;

•     Лого-Д;

•     Гранд Ріал;

•     Автоваз;

•     ДМЗ.

Розташовані вони за частотою пошукових запитів користувачів Internet (джерела Google Trends, https://serpstat.com/). Ми ознайомилися з відгуками, опитали своїх партнерів, і можемо сказати, що це не просто торгові марки, якими споживачі цікавилися найбільше, а реальний рейтинг популярності. Про цих виробників ми розповімо докладніше, поділивши їх на цінові сегменти: premium (преміум), middle (мідл) і budget (бюджет).

Отже, premium-ніша:

ТМ Форвард

Найвищу сходинку займає ТМ Форвард (ТОВ «Технологічні системи»), яка випускає тільки рейкові електричні склопідйомники на російські та зарубіжні автомобілі. В асортименті представлено 24 моделі підйомників. Гарантія становить 3 роки. Склопідйомники Форвард ремонтнопридатні і достатньо прості в установці, є можливість придбати окремі деталі для ремонту. Згідно відгуків автовласників ВАЗів склопідйомники Форвард швидко і тихо працюють, проте для багатьох водіїв ціна є завищеною.

 Саме склопідйомники Форвард часто підробляються «китайськими Кулібінами». Слід зауважити, що на українському ринку склопідйомники Форвард в основному неоригінальні, достатньо подивитися на цінову пропозицію в країні виробника і Україні. Не може склопідйомник при імпорті коштувати дешевше, ніж на виробництві.

ТМ Гранат

Другий виробник, який спеціалізується на виробництві рейкових електросклопідйомників. Російська компанія «Гранат» поставляє склопідйомники для легкових і вантажних автомобілів як російського, так і іноземного виробництва. Виробник заявляє про впровадження низки технологій, що дозволяють випускати надійні, якісні, ремонтопридатні підйомники. Гарантія на вироби становить 1 рік. Недоліками склопідйомників ТМ Гранат автомобілісти називають гучну роботу виробу, складності в самостійній установці, а також високу вартість.

Middle-сегмент

ДЗСТП

Під торговою маркою ДЗСТП на український ринок автозапчастин надходять склопідйомники для всієї лінійки «АвтоВАЗу». Особливу увагу варто звернути на наявність в асортименті як механічних, так і електричних виробів. Комплект електричних склопідйомників ВАЗ включає привід. Гарантія на вироби становить 18-24 місяців. Ресурс служби складає 30 000 циклів. Безсумнівною перевагою ДЗСТП є оригінальність, широкий асортимент до будь-якої моделі ВАЗу. Склопідйомники ДЗСТП поставляються на конвеєри таких заводів як ГАЗ, УАЗ, Автоваз, Урал. Виробник забезпечує відповідність продукції всім заводським вимогам: конструкційним, за матеРіалами та розмірами. Наявність власних дослідницьких центрів дозволяє впроваджувати інноваційні рішення, ретельно перевіряти продукцію, що розробляється, тим самим забезпечуючи високу планку якості.

ТМ Sheriff

Торгова марка Sheriff спеціалізується на випуску сигналізацій для автомобіля. До сигналізаційних систем додатково пропонуються модулі керування склопідйомниками, в тому числі для автомобілів ВАЗ, за умови наявності встановлених електроприводів. Основними перевагами модулів є швидкість підйому, середній ціновий сегмент.

ТМ Лого-Д

Компанія Лого-Д виробляє автомобільні запчастини на російські автомобілі, переважно електрику, замки запалювання і замки багажників. Однак в асортименті також присутні механічні склопідйомники «на класику». Найголовнішою перевагою торгової марки є її доступна для кінцевого споживача ціна.

ТМ Гранд Ріал

 Компанія «Гранд Ріал» має двадцятирічний досвід роботи в сфері автокомпонентів для російських автомобілів. Широкий асортимент включає також склопідйомники на автомобілі ВАЗ. І в даному випадку головною перевагою торговельної марки є доступна ціна.

Lada

Торгова марка Lada відноситься до концерну VAZ. Автокомпоненти Лада — це оригінальні заводські деталі за доступними цінами. Так як відомі випадки підробки склопідйомників Lada, виробник захистив споживачів нанесенням на продукцію серійного номера.

Низька вартість:

ТМ ДМЗ

Компанія випускає тільки механічні склопідйомники для автомобілів ВАЗ, ГАЗЕЛЬ, УАЗ за низькою ціною. Часто серед мінусів виробів відзначають порушення в збірці і мастилі з'єднань, люфти і зазори. Більш детальну інфо візуальної «перевірки» даної торгової марки ми давали в статті «Скринінг склопідйомників ВАЗ: ДЗСТП або ДМЗ — що ставити?» .

Як бачите, наш рейтинг охопив всі типи склопідйомників на всі моделі «АвтоВАЗу». Ви змогли переконатися, що бренд ДЗСТП міцно сидить на своєму місці в сегменті «ціна-якість», і, мабуть, є єдиним виробником, який покриває всю модельну лінійку ВАЗ. Вище знаходяться тільки преміальні Форвард і Гранат, які випускають лише електричні склопідйомники, але покупка настільки дорогих склопідйомників на бюджетні автомобілі є нераціональною.

Бажаємо всім вдалих як закупівель, так і продажів :)