Новинки-2020 ТМ СЕВІ вже доступні для українського автомобіліста

Новинки-2020 ТМ СЕВІ вже доступні для українського автомобілістаДля багатьох компаній в кризовий час пріоритетом стає виживання, яке досягається скороченням товарного асортименту. Чого не можна сказати щодо бренда СЕВІ, який випустив лише за останній місяць 8 нових позицій. Пропонуємо і вам скористатися унікальною можливістю запропонувати клієнту покращений асортимент автокомпонентів.
Щоб якісні автокомпоненти були закономірністю, а не випадковістю, на підприємстві функціонують проектний департамент, випробувальна лабораторія, а також широка виробнича структура. Постійний розвиток і вдосконалення допомагають компанії створювати топові автокомпоненти, які вже оцінили близько 1 000 000 автолюбителів і більше 60 партнерів в різних країнах.
Колись і проста голка була досконалим інструментом, але на зміну їй прийшла швацька машинка. З новинками бренду СЕВІ теж саме. Багато продуктів мають класну формулу, але вимоги автомобілістів змінюються, що мотивує на подальший розвиток і прогрес. Тому створення основних і допоміжних компонентів для ефективної віброізоляції виглядає таким чином:
1.Досліджуються причини появи пошкоджень віброізоляторів інших виробників;
2.Визначають вплив віброізоляторів на вихід з ладу суміжних з ними деталей і вузлів;
3.Виявляють які віброізолятори мають найбільший вплив на експлуатаційні властивості автомобіля.
Тільки після цього за розробки беруться фахівці інноваційно-технологічного відділу, якi володіють головним секретом: необхідно впровадити в віброізолятори і комплектуючі нові конструкції деталей і склади гум так, аби не втратити те, за що його люблять споживачі.
Асортимент бренду ділиться на дві модифікації - «СЕВІ-ЕКСПЕРТ» і «СЕВІ-ЕКСТРІМ».
Перші чотири новинки-2020 року, які ми вам хочемо представити відносяться до модифікації «Експерт»:
♦ Прокладка пружини задньої підвіски ВАЗ 2101-07, 2121,
♦ Прокладка пружини задньої підвіски ВАЗ 2108-099, 2110-12, 2115, 2170,
♦ Прокладка пружини передньої підвіски ВАЗ 2101-07, 2121,
♦ Прокладка пружини передньої підвіски ВАЗ 2170.

Як заявляє сам виробник - група виробів "ЕКСПЕРТ" орієнтована на «бувалого» автомобіліста, який розуміє, як важливо створити такий склад гуми в підвісці автомобіля, щоб вона одночасно була еластичною і жорсткою, запобігаючи трясці.

Основні особливості прокладок пружини підвіски ВАЗ:

у виробництві еластичних елементів використана інноваційна технологія USPK, еластичність 37%, твердість 20%.
Цінність для клієнта: покращені технічні характеристики, що впливають на керованість автомобіля.
Показник надійності: 2 роки гарантії без обмеження пробігу.
Наступні новинки-2020 належать до групи «Екстрім»:
♦ Пильник амортизатора з відбійником універсальний CHEVROLET LACETTI, DAEWOO LANOS, NEXIA.
♦ Пильник амортизатора з відбійником універсальний CHEVROLET, HYUNDAI, KIA, NISSAN.
♦ Пильник амортизатора з відбійником універсальний DAEWOO LANOS, SENS, HYUNDAI, KIA.
♦ Пильник амортизатора з відбійником універсальний ВАЗ 1118, 2108-2115, 2170, 2190.

Вiд формулюванням «Екстрім» мається на увазі, що покупець експлуатує автомобіль в екстремальних умовах.

Основні особливості пильникiв амортизатора ВАЗ, DAEWOO, CHEVROLET:

В першу чергу в захисті потребує шток амортизатора, а саме сальник штока від контакту з дрібними чужорідними тілами і впливу навколишнього середовища. Збільшення ресурсу амортизатора забезпечується захисними кожухами, які, в тому числі, забезпечують морозостійкість деталі. Пильник амортизатора виготовлений з термоеластопластів Hi-класу, міцність 40%.
Цінність для клієнта: підвищені характеристики в порівнянні з "СЕВІ-Експерт", збільшений термін експлуатації автокомпонентів підвіски в екстремальних умовах.
Показник надійності: 3 роки гарантії без обмеження пробігу.
Компанії Авто Тренд важливо співпрацювати з партнерами, для яких працює принцип "тут і зараз". Можна з упевненістю сказати, що діяльність компанії "АРТ-Холдинг" орієнтована на сьогоднішній час. Це підтверджується сучасним підходом до організації виробництва, інноваціями в сфері проектування віброізоляторів, грамотною побудовою комунікації з партнерами. 30-річний досвід фахівців і 16 років присутності марки СЕВІ на ринку доводять, що місія компанії обрана правильно і має значимість для автовласників.
PS: звичайно ж, всі новинки-2020 бренду СЕВІ вже доступні для замовлення в нашій компанії і чекають ваших відгуків та оцінки від українського споживача. Гарних продажів:)