ТОП-50 Cargen. Стартовий набір автоелектрики

ТОП-50 Cargen. Стартовий набір автоелектрики

Високі продажі, приплив нових клієнтів і підвищення лояльності у постійних — це бізнес мрії. Компанія Авто Тренд завжди прагне допомогти своїм партнерам досягти успіху. Ми працюємо, щоб ваші автомагазин, СТО або компанія не просто жили, а розвивалися. Сьогодні вам на допомогу пропонуємо дослідження, яке ми провели спільно з Cargen - виробником електронних компонентів для автомобіля. Виробником автоелектрики Cargen були відібрані автокомпоненти, які користуються підвищеним попитом у споживача. Аналіз проводили в формі опитування, брали участь більше 350 автомагазинів. Зі свого боку, ми ґрунтувалися на даних продажів автоелектрики в Україні.
З ходовими продуктами бренду Cargen варто познайомитися, якщо ви хочете:

•     Збільшити в своєму товарному асортименті частку товарів, що швидко обертаються;

•     Урізноманітнити асортимент і розширити клієнтську базу;

•     Оптимально використовувати кошти і не вкладати їх в товари-аутсайдери;

•     Відкрити свою справу, але у вас немає досвіду в залученні й утриманні клієнтів;

•     Працювати як з професійними автомайстрами, так і любителями, які вважають за краще самостійно ремонтувати свій автомобіль.

Чому продукція Cargen користується популярністю?

Серед численних завдань компанії Авто Тренд є мета показати, що народні автомобілі можуть і повинні бути безпечними та комфортними. Без справної автоелектрики це неможливо. В кожному автомобілі локалізовано не менш кілометра і 50 кг мідних, алюмінієвих і сталевих дротів, сплетених в товсті джгути. Між собою проводка фіксується електричними з'єднувачами — роз'ємами. Електрика виконує такі завдання: завод двигуна, живлення електронного блоку керування, який віддає накази всім механізмам і системам автомобіля та ін. Мереживо справної електрики перетворюється в небезпечний клубок змій в разі її виходу з ладу. якщо ви спостерігаєте утруднений пуск двигуна, він "троїть" і "завмирає" на середніх і високих обертах, підвищилася витрата палива, то причина цілком зрозуміла — порушена цілісність високовольтних проводів запалювання, що призводить до витоку струму. Будь-яка поломка повинна бути, якомога швидше діагностована і усунена, що забезпечить нормальне функціонування автомобіля і його безпеку.

Високовольтні дроти є провідниками електричного струму між котушкою запалювання і свічками автомобіля. На них впливає напруга до 40 000 В, агресивне середовище, температурні навантаження від - 30 до 220 ° С, що робить їх уразливими до мікротріщин і пробоїн. Ці та інші фактори при виготовленні проводів обов'язково враховують виробники. Також при проектуванні і виробництві кожного елемента особлива увага приділяється стійкості кінцевого продукту до перешкод і витоку струму.

Переваги продукції Cargen:

•     Сполучні контакти виконують з металів або унікальних сплавів з високою електропровідністю і стійкістю до корозії, у формі, що забезпечує щільний контакт гніздо/ вивід у кришці розподільника, котушки і свічки запалення;

•     Наконечники ізолюються каучуковими, пластиковими або силіконовими ковпачками і додатково укомплектовуються пристроями, що знижують рівень перешкод;

•     Роз'єм з подвійним затискачем забезпечує надійне з'єднання наконечника зі свічкою і нечутливий до механічних коливань;

•     Продукція Cargen поставляється на конвеєри АВТОВАЗ, ГАЗ, СОЛЛЕРС-ІСУЗУ, БОГДАН МОТОРС, ЗАЗ.


ТОП-50 автоелектрики, яка повинна бути в кожному автомагазині

Експертність компанії Cargen дозволяє створювати електронні компоненти, які будуть активно продаватися. За 10 років роботи підприємство випустило більше 100 000 000 позицій автоелектрики і з досвіду продажів своїх клієнтів знає, які позиції будуть продаватися швидко.

Перед вами основні розділи з 50 хітів Cargen, які користуються попитом у більшості магазинів автозапчастин. В асортименті представлені позиції, які необхідні починаючим майстрам, любителям і професіоналам автоелектрики. З самим хіт-парадом ви можете ознайомитися у вкладенні.

Отже, основні товарні групи автоелектрики підвищеного попиту:

•     Високовольтні дроти.

•     Роз'єми.

Роз'єми - це магніт для продажу автозапчастин. За допомогою витратних матеріалів і недорогих змінних деталей можна залучити нових клієнтів. Роз'єми до автомобілів ВАЗ 2108, 2110, 2113, 2115, 2123, Lada Vesta, КАМАЗ, ГАЗ, ПАЗ є найбільш продаваними.

•     Джгути низьковольтних проводів.

•     Акумуляторні дроти.

•     Контакти.

•     Дроти і трубки.

•     Затискачі, хомути, ізоляційна стрічка.

Із задоволенням відзначаємо, що наші постачальники-виробники, також як і компанія Авто Тренд, спрямовують зусилля на підтримку своїх партнерів.

Бажаємо вам лояльних клієнтів і високих продажів!