Коли співпраця переростає в дружбу - новинки ВАП

Коли співпраця переростає в дружбу - новинки ВАП


Компанія Авто Тренд постійно веде роботу з оптимізації свого асортименту. І ми раді, що в цьому питанні наші позиції сходяться з багатьма виробниками. Особливо ми задоволені міцною співпрацею з виробником автозапчастин «ВолгаАвтоПром». Компанію відрізняє прагнення до досконалості, компетентність і професійна комунікабельність, вивірений асортимент, а їх запчастини на ВАЗ - якість і довговічність. Кожен новий продукт - це результат роботи великої кількості співробітників і внесок в скарбничку досвіду підприємства, а найголовніше тисячі задоволених споживачів. Шановні партнери, надаємо вам можливість поповнити їхні ряди і презентуємо новинки бренду, чиїм ексклюзивним представником на території України ми є 12 років.

Особливості підшипника маточинного ВАЗ


Несправності маточинного вузла у автомобілів Лада - справа звична. Якщо в районі колеса щось хрускає, гуде, стукає, відчувається тремтіння в автомобілі, особливо, в кермі, автомобіль не тримає прямолінійний рух - знайте - це воно. 

Нижче список новинок, які пропонує ВолгаАвтоПром для усунення цих поломок:

• Ось маточини ВАЗ для моделей авто Lada Granta 2190, Kalina 2192, 2194, в тому числі в комплекті з гайкою і шайбою;
• Маточина переднього колеса Lada Vesta і Lada X-Ray;
• Маточинні вузли Нива 2121, в комплекті з гальмівними дисками або перфорованими дисками;
• Посилений маточинний вузол Нива 2121, з зовнішнім кріпленням гальмівного диска і в зборі з гальмівним диском;
• Маточинний вузол Нива Шевроле 2123, в комплекті з гальмівними дисками або з дисками і ABS;
• Маточинні вузли Нива Шевроле ВАЗ 2123, в комплекті з гальмівними дисками перфорованими, з перфорованими дисками і ABS, з посиленою маточиною і зовнішнім кріпленням, а також з посиленою маточиною, зовнішнім кріпленням в зборі з гальмівним диском;
• Шків генератора ВАЗ12110 нового зразка з внутрішнім діаметром 17 мм;
• Шків генератора Нива Шевроле нового зразка з внутрішнім діаметром 17 мм.
Маточинні вузли для сімейства автомобілів ВАЗ розроблені фахівцями компанії ВолгаАвтоПром. Технічні фахівці ретельно вивчили недоліки конструкції заводського виготовлення цих елементів, і внесли зміни, що дозволили ліквідувати слабкі місця, а також підвищити надійність, термін служби, легкість установки і регулювання.

Крім цього, реалізований комплекс заходів:

• З захисту комплекту маточини від негативного впливу і надмірних навантажень під час експлуатації транспортного засобу в важких умовах;
• забезпечують стабільність характеристик ходової частини;
• знижують шум;
• поліпшують стійкість на дорозі;
• забезпечують оптимально відрегульований натяг підшипника.

Також покращена і посилена конструкція задньої півосі на Ниву, тому що фактор надійності дуже важливий для автовласника, що часто експлуатує цей автомобіль в екстремальних умовах.


Специфіка ринку автокомпонентів така, що розширення асортименту продукції має принципове значення. На перший погляд, деякі запчастини ВАЗ практично не відрізняються один від одного. Але це не так, кожна має свої конструктивні особливості. Автовиробники, а слідом за ними компанії-імпортери повинні мати у своєму розпорядженні широкий асортимент, широку лінійку автозапчастин ВАЗ на всі вузли. Саме з цієї причини, всі введені новинки запчастин «ВолгаАвтоПром» вже зараз доступні для замовлення в інтернет-магазині або у менеджерів Авто Тренд.