PYUNGHWA(PH)

PYUNG HWA (PHG) – південнокорейський бренд концерну PYUNG HWA GLOBAL, до якого входять 13 компаній. Практично всі компанії, що входять до концерну PYUNG HWA GLOBAL, є конвеєрними постачальниками автокомпонентів для GM, DAEWOO, HYUNDAI, KIA, SSANGYONG та SAMSUNG. Спеціалізація PYUNGHWA(PH) – повний асортимент антивібраційних та гумометалевих виробів для автомобілів корейського виробництва. 

Для європейського ринку бренд PYUNGHWA(PH) здійснює постачання важелів, кульових опор, сайлентблоків, шлангів та патрубків, хрестовин та муфт вентилятора, амортизаторів, гальмівних колодок, фільтрів та інших комплектуючих. Вся продукція бренду PYUNGHWA(PH) відповідає європейським стандартам ISO/TS 16949, TUF та ECE-90R.

Оскільки PYUNGHWA(PH) є постачальником оригінальних запчастин для корейського автопрому – європейський споживач при купівлі сайлентблока або шлангу віддає перевагу бренду PYUNGHWA(PH), отримуючи оригінальну якість. 

Продукція бренду РН гарантує надійну, безвідмовну та стабільну роботу двигуна. Автокомпоненти PYUNGHWA(PH) посіли міцне місце в обсягах поставок на український та світовий ринки післяпродажного обслуговування автомобілів.