ABRO

ABRO Industries, Inc - Саут-Бенд, штат Індіана, США - це більш ніж 75-річна історія створення та випуску на ринок нових засобів по догляду за автомобілем. Американський виробник випускає близько 1500 позицій автохімії, яка експортується через дистриб'юторську мережу в 110 країн. Основна продукція бренду ABRO - автомобільні оливи, прокладки, очисники, герметики бортів, антикорозійні гелі, шампуні, поліролі, віск. Тобто всі засоби, покликані забезпечувати максимальний комфорт і турботу про автомобіль.
ABRO - це новітні технології та постійний курс на досконалість. Виробник створює виняткові склади, які не мають аналогів на ринку автохімії. І, саме, з цієї причини ABRO завжди готов надати актуальні і швидко адаптуючи рішення для постійно зростаючих вимог споживачів.
ABRO дуже часто називають законодавцем автомобільної моди. І це не випадково, досягнення компанії неодноразово були удостоєні премій: «E-award», «За успіхи в експорті продукції», «За визнання досягнень американською бізнес-спільнотою».
Тотальний контроль продукції, що випускається на всіх етапах виробництва гарантує кінцевому споживачу сто відсоткову впевненість в якості продукції, адже ABRO - ім'я, якому довіряє весь світ!