АГРИНОЛ

Свою історію створення та подальшого тріумфального розвитку, українська компанія «АГРИНОЛ» веде з 2000 року. АГРИНОЛ - високотехнологічний завод з відповідністю критеріям виробництва і якості продуктів, що випускаються останні роки. Головні види діяльності: розробка та випуск мастильних матеріалів, металевої тари для їх зберігання і транспортування.
Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням технологічних процесів. Для цього вони вивчають досвід західних партнерів. Вся продукція проходить кілька етапів перевірки на відповідність ДСТУ та ТУ у власних лабораторіях. АГРИНОЛ - член Європейського інституту олив і член Національного інституту пластичних олив США. Тому, можна не сумніватися в якості продукту під брендом АГРИНОЛ.
Штат фахівців ідеально розробляє і підбирає нові вироби для кожної області застосування. Рівень знань зростає і вдосконалюється постійно, це позитивно позначається на якості продукції та обслуговування. Широкий асортимент, сучасні виробничі потужності і відповідність стандартам дозволяють цьому бренду займати лідируючі позиції на ринку України.