AUTOGAS ITALIA

Компанія Autogas Italia S.r.l. розташована в місті Модена, Італія. Компанія займається випуском газобалонного обладнання для переобладнання ДВЗ на LPG/CNG-паливо. Багаторічний досвід виробництва і дружні відносини з розробниками паливних систем для ДВЗ, дозволяють компанії Autogas Italia постійно вдосконалювати якість випущених газових компонентів.
Вся асортиментна лінійка бренду Autogas Italia відповідає європейським нормам R 110, R 67-01 та ISO 15500, а також стандарту по захисту навколишнього середовища EURO5-EURO6.
Український споживач знайомий з брендом Autogas Italia завдяки редукторам гбо 4-го покоління. Виняткова особливість газових редукторів даної торгової марки - компактні розміри, завдяки яким вони можуть встановлюватися навіть в самі вузькі підкапотні простори. Системи прямого впорскування газу ТМ Autogas Italia універсальні і можуть комплектуватися з газовими елементами будь-яких виробників.
Сувора система власного контролю якості на кожному етапі виробництва забезпечує безвідмовну роботу готової продукції Autogas Italia на всьому його життєвому шляху: починаючи з виробництва, продажу і обслуговування після продажу.