CAFFARO

Caffaro Auto Parts - польська компанія, яка завоювала собі місце серед світових лідерів у виробництві роликів для ремінних передач в автомобілебудуванні. «Фішка» бренду Каффаро - роздільна поставка ролика і натяжителя ременя ГРМ. Такий варіант поставки дозволяє заощадити при заміні ролика, оскільки ресурс ролика значно нижче натяжителя, а вартість вище.
Роком створення компанії Caffaro слід вважати 2008рік, а в 2011 році відбувається злиття компанії з виробником Wspólnicy Sp. J. Така синергія дозволила значно розширити асортимент роликів натяжителя поліклинового паса і додати ролики пасів ГРМ. Виробник Caffaro є високомеханізованим і сучасним підприємством з жорстким відбором і високими вимогами до комплектуючих своїх продуктів. Саме з цієї причини при виготовленні роликів застосовуються підшипники передового японського лідера NACHI, а також скловолокно, армоване поліамідом, італійського виробництва.
Велика частина автокомпонентів локалізується на ринках Західної Європи, таке охоплення доводить високу довіру споживача до торгової марки Caffaro, завдяки бездоганній якості і дотримання міжнародних норм і вимог виробництва.