CASTROL

Castrol - яскравий представник серед виробників мастильних матеріалів. Свою історію бренд Castrol веде ще з дев'ятнадцятого століття, коли власник бренду Ч. Вейкфілд почав співпрацювати з новаторами і провідними фахівцями в галузі автомобілебудування. Сьогодні, компанія Castrol - це офіційні представництва в 50 країнах і головним офісом в Великобританії. Дистрибуційна мережа охоплює 120 країн світу і співпрацює з більш ніж 2000 торговими представниками та агентами.

Вся продукція торгової марки Castrol відповідає міжнародним вимогам і має реєстраційні свідоцтва у всіх регіонах, де вона продається. Асортимент бренду Castrol - це, по-перше, автомобільні мастила для всіх типів дорожнього транспорту, в т.ч. і для транспортних засобів сільського господарства а також гірничо-збагачувальної промисловості. Друга, не менш пріоритетна сфера діяльності компанії - поставка мастильних матеріалів для повітряного, космічного та морського транспорту, а також для енергетики. У цьому сегменті компанія Castrol особливе місце приділяє підвищенню продуктивності, оптимізації бізнес-процесів і поліпшенню екологічних властивостей продукції, що випускається.

Успіх компанії багато в чому пов'язаний з філософією компанії Castrol - допомога і підтримка клієнтів для досягнення кінцевого результату. Моторна олива Castrol - це ціла інженерія мастильних матеріалів.