DOLZ

Торгова марка DOLZ – іспанський виробник водяних насосів для легкових авто та вантажних транспортних засобів. Заводські потужності компанії Industrias Dolz знаходяться в Іспанії, Аргентині та Китаї. DOLZ належить до виробників, які мають власне унікальне лиття алюмінію під тиском і повну механізацію складання деталей. Вся продуктова лінійка водяних насосів DOLZ покриває майже 98% потреб європейських автомобілів. Помпи DOLZ відзначені міжнародними сертифікатами якості, серед яких є Q1 Quality Award (ексклюзив від Ford Motor Company), ISO 9002. 

Весь асортимент Dolz складається тільки з автокомпонентів системи охолодження – насосів системи охолодження. Цей факт і є унікальною перевагою виробника. Dolz - концентрується на всіх технологічних процесах і досягає максимальної якості. Виробництво водяних насосів повністю роботизоване, контролюється на кожному етапі, деталі проходять неодноразову перевірку на всьому виробничому циклі. Асортименти продукції складає понад 1000 SKU. 

Продукція Dolz постачається в оригінальній упаковці, але багато відомих виробників водяних помп також упаковують помпи Dolz у свою упаковку, це ще один факт, що підтверджує чудову якість виробів.