ФОБОС

ВКФ FOBOS - найбільший вітчизняний виробник автокомплектуючих. Компанія надає широкий асортимент металевих виробів для автотранспортних засобів іноземного виробництва. Бренд ФОБОС - це, перш за все, елементи вихлопної системи і пружини підвіски.
Компанія-виробник була створена в 1999 році і займалася випуском резонаторів, глушників, приймальних / випускних труб, як для легкового, так і для вантажного транспорту. Сьогодні - це понад 160 продуктів для вихлопних систем автомобіля. У 2004році виробник розширив виробничі потужності, справив закупівлю високотехнологічного європейського обладнання. Це дозволило компанії Фобос розширити асортиментну лінійку бренду і запропонувати авторинку пружини підвіски. Новий продукт отримав позитивні відгуки автолюбителів і дозволив виробнику Фобос запропонувати ринку недорогі автозапчастини гідної якості.
Сьогодні, компанія Fobos випускає пружини:
•   Для всіх типів автомобілів виробництва СНД;
•   Більш типів для автомобілів закордонного виробництва, в т.ч. на «народні» іномарки: Daewoo, Hyundai, Chevrolet і т.п .;
•   Для мото- і сільгосптехніки;
•   Для різних галузей промисловості.
На підприємстві впроваджено повний цикл виробництва пружин, починаючи від власної розробки, далі обробки металу, намотування і до остаточної фарбування і упаковки готових виробів.
Компанія Фобос веде «відкритий» діалог зі споживачами, постійно оновлює асортиментну лінійку і пропонує ринку нову продукцію. Фобос веде активну соціальну діяльність, дбаючи про навколишнє середовище.