Fri Co

Бренд Frico - молодий амбітний проект, почав свою роботу в місті Дніпро у 2005 році. Мета цієї торгової марки - виготовляти високоякісні гальмівні колодки для некомерційних авто і мікроавтобусів. Вітчизняний розробник ретельно підбирає сировину і випускає колодки неухильно дотримуючись заводських конструкцій.
Frico випускає повний асортимент колодок для авто, виготовлених в СНД, а також на «народні» іномарки: Daewoo і Chevrolet. Розробник використовує сировину і матеріали ключових світових постачальників фрикційних матеріалів з усього світу: США, Німеччини, Туреччини та Індії. У технологічному циклі виготовлення задіяні процеси передових виробників: Ferodo, Remsa, Axxis, Лукас і ін. Такий підхід, багаторічний досвід і кваліфікований персонал дозволили бренду Frico створити інноваційний склад фрикційної суміші Low Steel з низьколегованої сталі. В результаті, гучність деталей тертя при нерівномірному навантаженні вдалося виключити на 99,9%.
З колодками Frico автомобіліст може ефективно експлуатувати свій автомобіль на протязі 40 тис. км при будь-якому режимі їзди.