JS ASAKASHI

Asakashi Research Lab, Inc. - японський виробник всіх типів автомобільних фільтрів, свою історію веде з 1996 року. Виняткова особливість продукції ТМ JS ASAKASHI - фільтроелемент, який розробляється в тісному зв'язку розробників і постачальників сировини. Основний напрямок діяльності - виробництво повного спектру фільтрів на всі типи азіатських автомобілів, а також на деякі європейські бренди транспортних засобів.
Сьогодні, продуктовий портфель JS ASAKASHI – 4 тис. артикулів масляних, паливних, повітряних фільтрів. Крім фільтрів, бренд JS ASAKASHI виробляє фільтри-сепаратори, що застосовуються в загальнопромисловому і гірському обладнанні. Науково-дослідні лабораторії заводу проводять спеціалізовані тести і випробування на тривалість роботи, перепади тиску на накопичувачі, вібрація, удари, міцність на розрив. Вся продукція випускається відповідно до вимог стандарту ISO/TS 16949:2002.
Для українського споживача бренд JS ASAKASHI цікавий як вартістю, асортиментом та істинно японською якістю. Основою асортименту ТМ JS ASAKASHI в Україні, є масляні фільтри для автоматичної коробки передач (АКПП) на японські та азіатські автомобілі.