KLEEN-FLO

Гордий канадський виробник Kleen-Flo своїм корінням сягає в далекий 1939 рік. Історія цієї компанії охоплює три країни, в яких розташовані виробничі потужності та понад ніж 70-річний розвиток в області автохімії і промислових товарів.
Kleen-Flo була піонером в області обробки мазуту, а продукт Kleen-Flo Fuel Oil Conditioner став одним з перших паливних кондиціонерів, які отримали позитивні відгуки дистриб'юторів палива і їх клієнтів.
Відданість дослідженням і постійним розробкам в області добавок в паливо дозволили компанії Kleen-Flo домогтися стійкої репутації лідера серед виробників присадок і автокосметики.
Kleen-Flo продовжує розвивати свій асортиментний портфель під постійно мінливі потреби споживачів. Весь виробничий цикл випуску товарів має безупинну систему перевірку якості на кожному етапі виготовлення. Будь-який виріб проходить ретельну перевірку на відповідність вимогам передових автомобільних концернів.
Сьогодні Kleen-Flo Tumbler Industries зі штаб-квартирою в місті Торонто, Канада - це бренд, який широко відомий в усьому світі: Північній Америці, Європі, Азії, Австралії. Для забезпечення постійно зростаючих потреб європейських споживачів в Польщі функціонує завод, що забезпечує дистрибуцію на ринках Східної Європи.