MAZDA

Mazda Motor Corporation - японська автомобільна компанія, що займається виробництвом вантажного транспорту, автобусів, мікроавтобусів і легкових авто. Сьогодні, автоконцерн MAZDA - це понад двадцять заводів зі складання автомобілів в 120 країнах світу.
Оригінальні оливи Mazda розробляються безпосередньо виробником з урахуванням всіх відмінних рис двигуна автомобіля. Щоб створити автооливи, які б відповідали вимогам технології SKYACTIV, Мазда об'єднала свої зусилля зі світовим лідером у виробництві мастильних матеріалів TOTAL. Результатом спільної роботи стали Mazda Original Oil Supra 0W-20 і Supra DPF 0W30 - синтетичні оливи з прекрасними ходовими характеристиками, які дозволили використовувати двигун на повну потужність. При цьому значно зменшився витрата палива.
Олива Mazda Original Oil ULTRA з в'язкістю 5w-30 - продукт для всіх модифікацій двигуна після 2000 року, а також для автомобілів з сучасними каталізаторами (CAT). Олива моторна Мазда характеризується відмінною плинністю, навіть при низьких температурах, а також високою прокачуваністю, що забезпечує миттєвий старт двигуна.
Напівсинтетична основа моторної оливи MAZDA DEXELIA забезпечує збереження властивостей оливи протягом терміну служби, а також збільшує тимчасові інтервали при заміні. Склад відмінно збалансований і рекомендований для дизельних двигунів з прямим впорскуванням.
Щоб забезпечити економію палива, а також отримувати неперевершене задоволення від їзди на автомобілі Mazda, виробник настійно рекомендує використовувати тільки оригінальні оливи.