MITSUBISHI

Японська автомобільна компанія Mitsubishi Motors Corporation, входить в концерн Mitsubishi - найпотужніша промислова компанія в Японії. Mitsubishi Motors Corporation випускає автомобілі під однойменною маркою Мітсубісі. Виробничі потужності компанії - 5 заводів по автоскладанню і 8 заводів з випуску автокомплектуючих. Автомобілі марки Mitsubishi поставляються в 160 держав.
Mitsubishi Motors Corporation самостійно не займається виробництвом автомобільних олив для своїх авто, а розміщує свої замовлення у компаній автохімічної комплексу. Так, раніше оригінальна олива Mitsubishi вироблялася в компанії MOBIL. У 1999 році відбулося злиття двох потужних компаній Nippon Oil Corporation і Mitsubishi Oil, а з 2010 року в результаті синергії Nippon Oil Corporation і Japan Energy Corporation утворилася компанія JX Nippon Oil & Energy Corporation. За останні 5 років компанії вдалося досягти високих результатів і зайняти почесне сьоме місце в світовому рейтингу виробництва і продажів нафтопродуктів.
Оригінальна олива Mitsubishi Motors - це синтетична олива, до складу якої входять унікальні високоефективні присадки. Всі оригінальні оливи Мітсубісі розробляються з застосуванням останніх напрацювань в області хіммотологія і виробництва мастильних матеріалів. Базові компоненти, що входять до складу автомобільної оливи, забезпечують стабільність в'язкості і дозволяють експлуатувати автомобіль при будь-яких погодних умовах без втрати якості.
Вся лінійка олив моторних Mitsubishi відповідає стандартам API SM і ILSAC GF-4. Компанія Mitsubishi постійно стежить за якістю рецептурного складу автоолив і розробляє нові склади з урахуванням вимог до кожної моделі двигуна.