MOBIS

  • Торгова марка MOBIS (скорочення від Mobile і Service), що належить автоконцерну Hyundai & Kia, своє існування початку в липні 1977 року, в момент створення Hyundai Precision Industry Co., Ltd. У 1985 році компанія об'єдналася з Hyundai Vehicles. А в 2000 році провела ребрендінг і стала називатися Hyundai Mobis.

Сьогодні, МОБИС має виробничі площі в Кореї, Північній і Південній Америці, Китаї, Індії, Росії, Словаччини та Чехії. Практично на всіх континентах світу Hyundai Mobis відкрила центри для дослідження, розробки і випробувань нових продуктів. Hyundai & Kia є досить потужним лідером в світовому рейтингу автоконцернів, має величезний вплив на ринках Азії і спеціалізується на виробництві автокомпонентів для автомобілів Hyundai і Kia.

Трансмісійні оливи бренду Mobis розробляються виробником на виробничих потужностях концерну Hyundai & Kia, з абсолютно однаковим контролем якості і мають статус оригінальної продукції. Застосування автомастила Mobis забезпечує тривалий термін служби всіх елементів трансмісії, дозволяє домагатися високих показників автомобіля.

Серед найбільш іміджевих продуктів торгової марки Mobis необхідно відзначити рідину Gear Multi SAE 80W-90 GL5, виготовлену на мінеральній основі з протипінними  та протиокислювальними компаундами. Другий відомий продукт – автомобільна олива MOBIS Transmission Oil в'язкістю 75W-90 API GL4. Відмінна особливість оливи Мобіс - еталонно складена композиція початкових масел, ідеально працює в МКПП.