NOVOGAS

Торгова марка NOVOGAS - це білоруський виробник ВАТ «НЗГА», передове підприємство з виробництва газобалонної апаратури. Історія компанії своїм корінням уходить у 60-роки XX-століття, тоді утворився завод «Металіст», який займався обробкою металу. Через 6 років підприємство отримало нове ім'я - Новогрудський завод газової апаратури. З 1989 року технічні фахівці ВАТ «НЗГА» розробили і запустили в серійний випуск газові автомобільні балони циліндричного типу. А, вже, починаючи з 2009 року компанія приступила до випуску газових автомобільних балонів в формі тора.
На ВАТ «НЗГА» випускається широкий спектр газового обладнання: побутові газові балони, вентилі, клапани, регулятори і датчики тиску для газу, гбо для авто, що працюють на LPG/CNG паливі, вогнегасники, лічильники газу і т. п.
Популярність бренду Novogas вже давно вийшла за межі Білорусі, і на сьогоднішній день завод активно поставляє продукцію в Росію, Україну, Польщу, Болгарію, Туреччину, Єгипет, а також Китай і Венесуелу.
Бренд NOVOGAS - це продукт, який відповідає європейським і міжнародним стандартам, постійна модернізація виробництва, високоточне і високопродуктивне обладнання з ЧПК, передові технології та інновації, а також освоєння нових видів продукції.