PARKER

Американський виробник Parker Hannifin Corp. був створений у 1948 році, і на той момент, був «піонером» на ринку гнучких трубопроводів. Завдяки репутації лідера на ринку гумових рукавів, компанія Паркер і зараз тримає свій вектор розвитку в конструктивно складних компонентах трубопроводів. Пріоритетне завдання бренду Parker - постійний успіх. Досвід інженерів і технологів націлений практично на всі види промисловості, в тому числі і аерокосмічну галузь.
Європейська штаб-квартира департаменту гнучких шлангів Parker розташована в місті Веніа, Італія. Постійний діалог зі споживачами продукції Parker є запорукою довіри, відкритості та поваги до бренду.
Для систем газобалонного обладнання компанія Parker пропонує величезний асортимент типорозмірів рукавів і патрубків для LPG/CNG-паливних систем. Установка рукавів гбо Паркер гарантує автомобілісту впевненість у безпеці транспортування зрідженого газу до всіх газових вузлів автомобіля. Продукція гбо Parker не терпить браку і дозволяє споживачу не замислюватися про протічку, розрив або сторонній запах протягом всього терміну експлуатації.