ROSSVIK

Компанія Rossvik (Россвик) - найбільший виробник матеріалів і обладнання для ремонту шин на території країн СНД. Свою історію компанія веде з 1996р., коли в результаті синергії мережі шиномонтажу і цеху по наварюванню шин була створена компанія Россвик. За більш ніж 20-річну роботу, компанія акумулювала величезний досвід у виробництво і розробку нових продуктів і технологій. Якість витратних матеріалів для шиноремонту під брендом Rossvik (Россвик) безперервно поліпшується і успішно конкурує з європейськими і світовими лідерами в цій індустрії.
Додатково компанія Россвик на сьогоднішній день може запропонувати своїм партнерам шиномонтажне обладнання. Відмінна риса всіх верстатів - універсальність, завдяки якій все обладнання підходить для ремонту легкових, вантажних шин і камер.
З'єднання практичного досвіду, новітніх технологій і знання «наших» доріг дозволяє компанії Rossvik (Россвик) задовольняти потреби як приватного автовласника, автосервісу так і великого транспортного підприємства.