SAKURA

Японська компанія Sakura існує з 1978 року. Випускає свої вироби на заводах багатогалузевий групи компаній ADR Group. Це автомобільні радіатори, радіатори для спецтехніки, паливно-повітряні системи, понад 4000 моделей фільтрів. Системи охолодження Sakura включають паяні і цільні радіатори з алюмінію і міді з пластиковими і металевими бачками, а також конденсори. Щорічно компанія виготовляє близько 2 000 000 радіаторів.
Висока якість і конкурентоспроможність продукту пояснюється характерним для розвинених країн об'єктивним контролем і дотриманням законодавчих норм. Підприємство пройшло сертифікацію ISO/TS 16949:2002. Компанією створена власна випробувальна лабораторія, акредитована на відповідність міжнародним стандартам. Пильна увага приділяється перевірці терміну служби продукції, втрати тиску, чистоті і відсутності вібрації. У виробництві компанія використовує морозостійкі матеріали, що важливо для холодних країн світу.
При використанні запчастин бренду Сакура, автомобільний двигун демонструє більш ефективні показники роботи, також продовжується термін служби форсунок, гільз циліндрів, поршневих кілець і поршнів.
Компанія Sakura - офіційний постачальник на конвеєри провідних виробників автомобілів Тойота, Ніссан, Хонда, Сузукі, Субару, Мазда та спецтехніки Като, Катерпіллер, Коматсу.