Kаталог

TAB

Широковідомий словенський бренд TAB веде свою історію з 1965 року. У той час, в м. Межіца, було запущено виробництво стартерних автомобільних батарей за ліцензією компанії TUDOR, Швеція. Акумуляторні батареї збиралися на виробничих потужностях свинцевого рудника Rudnik Mezica Holding. Менш ніж через рік, акумулятори вже надійшли на первинний конвеєр автомобільного концерну FIAT. А ще через рік, словаки вже комплектували акумуляторами TAB французькі автоконцерни Renault, Citroen, Peugeot.
З 1980 року компанія «TAB d.d.» починає випуск власних стартерних і тягових автомобільних батарей, а також АКБ спеціального призначення, в тому числі для військових потреб.
Зараз бренд TAB - це найширший асортимент залитих свинцево-кислотних VRLA, AGM-абсорбованих і VRLA-гелевих батарей європейської якості. Річний обсяг випуску готової продукції стартерних батарей - понад один мільйон. Всі стартерні акумулятори TAB виготовляються по Ca / Ca і гібридній технологіям. Продукція бренду TAB поставляється на первинні конвеєри в Німеччину, Австрію, Нідерланди, Італію, Угорщину та Росію.
Акумулятор TAB - еталон європейської якості, в якому поєднуються передові технології виробництва, безпека, надійність і довговічність.