TOYOTA

Toyota Motor Corporation - світовий автогігант, своє лідерство компанія утримує з 2012 року. Конструюванням і випуском транспортних засобів Toyota Motor почала займатися з 1937 року. Сьогодні, випуск автомобілів концерну Toyota становить понад 6,7 млн.  на рік. Бренди концерну - Toyota, Lexus, Scion, Daihatsu, Hino. Тойота веде свою діяльність і в інших галузях бізнесу, серед яких послуги, пов'язані з фінансовою діяльністю.
Моторні OE-оливи Toyota відповідають найвищим вимогам виробника і мають виняткові експлуатаційні показники. Відповідність міжнародним стандартам: API (США) і ACEA (Європа) служать підтвердженням високої якості товарів, що випускаються. Асортиментна лінійка олив торгової марки Toyota: оливи моторні, масла для механічних трансмісій і диференціалів, шампуні для АКПП.
Найбільш популярний продукт на українському ринку – моторна олива Toyota 5W30 і універсальна 5W30 SN. Запатентований склад оригінальних моторних олив Тойота, тестування в екстремальних навантаженнях, відповідність міжнародним стандартам дозволяють не тільки збільшити ресурс ДВЗ, а й збільшити ефективність його роботи.