VAG

VAG-Volkswagen AG - німецький концерн, який включає в себе дванадцять торгових марок, серед яких дуже багато ексклюзивних: Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche і звичайно Volkswagen, Audi. Volkswagen Group об'єднує 48 автомобілезбиральних підприємств, розташованих в 15 європейських країнах. Решта - 6 виробництв холдингу VAG територіально розташовані в Азії, Африці та Америці.
Офіційним виробником оригінальної оливи VW є компанія Вritish Petroleum Corp. (ВР), виробничі потужності, якої розташовані також і в Німеччині. У концерні VAG діє єдина система контролю якості використовуваних матеріалів. Система контролю якості поширюється і на використання моторних олив. При випуску транспортного засобу виробник вказує в супровідній документації рекомендації і привласнює свій цифровий код. Після цього відомі бренди виробників моторних олив проводять тести на сумісність, отримують дозвіл від VAG на розміщення на каністрах допусків для подальшого використання. Відповідно, вся продукція супроводжується документацією у вигляді сертифікатів і протоколів.
VAG, періодично, виробляє невеликі зміни зовнішнього вигляді упаковки (каністр) або етикеток моторних олив для захисту від підробок.