Kаталог

VIRBAC

Акумулятори VIRBAC - торгова марка найдемократичнішої лінійки батарей, що випускаються компанією «Мегатекс», Україна. Серійне виробництво цієї лінійки акумуляторів почалося в лютому 2006 року, з введенням в повну експлуатацію заводу «А-Мега». Виробник спочатку замислювався над питанням забезпечення низької ціни із застосуванням гібридної технології виробництва акб без шкоди якості кінцевого продукту. Невисока вартість була досягнута за рахунок застосування низьковитратних методик, які пройшли перевірку часом. Батарея VIRBAC виготовляється за технологією Ca +, яка передбачає легування свинцю кальцієм і сурмою.
Застосування такої технології, дозволило істотно знизити вартість, але є і недоліки такого підходу - номінальні ємність і струм холодної прокрутки зберігаються до двох років, акб є малообслуговуваними (необхідно додавати воду).
Слід зауважити, що бренд VIRBAC повністю виправдав очікування автовласників, які тверезо керуються принципами залежності вартості акумулятора від його технологічних характеристик.