Гальмівні диски FRICO – вибір на український гаманець

Гальмівні диски FRICO – вибір на український гаманець

Неможливо перебільшити значення гальмівного механізму для автомобіля і безпеки пасажира під час його експлуатації.

Автозапчастини для гальмівної системи торгової марки "Frico" виробляються на зарубіжному обладнанні відповідно до європейських стандартів якості UN / ECE R 90-01: 2002. Компанією налагоджено співпрацю з міжнародним сертифікованим центром TUV Rheinland.

 Для якісного функціонування гальмівної системи автомобіля компанія "Frico" випускає цілий комплекс продуктів: диски, барабани, колодки, шланги і рідини. Продукція "Frico" забезпечує цілком природне бажання автовласника їздити з комфортом і безпекою. Тому компанія випускає диски, технологічний процес виробництва яких включає такий важливий етап, як балансування. В процесі лиття одна сторона диска може виявитися важче. Надалі цей дисбаланс виллється в вібрацію при високих швидкостях, зниження ресурсу підшипника і супортів, биття в кермо, в відшарування фрикційного елемента гальмівних колодок поблизу металевого каркаса або по його поверхні. При балансуванні дисків роблять механічну вибірку металу важкої частини диска зовні. На жаль, не всі виробники, особливо бюджетних дисків, усвідомлюють гостру важливість вищеописаних проблем. Компанія "Frico" пропонує сучасні рішення для ринку автозапчастин. Для цього оптимально організований виробничий процес, а також впроваджено процес контролю якості. Перелік показників для контролю включає: геометрію диска, ефективність гальмування, торцеве биття, різнотовщинність, чистоту поверхні, знос. Підприємство не нехтує високоточним шліфуванням поверхні диска, щоб споживач був позбавлений від вереску і передчасного зношування гальмівних колодок.

Показники відповідності гальмівних дісків Frico показникам якості згідно норм UN/ECE R 90-01:2002

У таблиці наведено відповідності показників якості гальмівних дисків "Frico" встановленим нормам UN / ECE R 90-01: 2002.

Контрольований параметрДиски гальмівні "FriCo"
Норми UN/ECE R 90-01:2002
Ефективність гальмування, гальмівний момент Mr, H*м669672
Торцеве биття0.040.05 max
Різнотовщинність0.010.015 max
Клас чистоти поверхонь тертя77...8
Твердість поверхонь тертя203198...228
Знос за 225 гальмувань, мм0.0050.006
Експлуатація, км100 00075 000 - 100 000

ТОП-5 чому треба обрати гальмівні диски Frico 

Зворотній зв'язок, що надається споживачами торгової марки, дозволяє виділити основні плюси гальмівних дисків "Frico":

стабільно функціонують незалежно від стилю водіння, якості доріг, потрапляння в екстремальні ситуації, впливу критичних температур, вологи і бруду;

швидке відведення тепла;

широкий асортимент, що задовольняє попит 95% всіх існуючих автомобілів: ВАЗ, Daewoo, Chevrolet, Renault, Mercedes і ін.

найнижча ціна серед товарів з аналогічними властивостями.

Торгова марка "Frico" також здатна задовольнити потребу клієнта в купівлі дисків з поліпшеними характеристиками - канавками, перфорацією, антикорозійним покриттям.