Партнеры

Інтернет магазин

Erazborka - місце, де можна купити найкращі запчастини для транспорту майбутнього!

Спочатку, інтернет-магазин Erazborka створювався як майданчик для продажу б/в запчастин для Nissan Leaf. У 2017-му (рік відкриття магазину), це був найпопулярніший «зелений» автомобіль в нашій країні і тоді сайт потрапив, що називається, «в яблучко». Однак, ринок електромобілів не стоїть на місці, збільшуючись за рахунок зростання модельного ряду, разом з ним збільшувався асортимент і веб-порталу Еразборки.

Зараз на сайті, крім запчастин з розбирання Nissan Leaf, можна знайти і нові деталі для популярних в Україні електромобілів - BMW I3, FIAT 500E, а також обох поколінь Ніссан Ліф (ZE0 і ZE1). Нові запчастини для електромобілів - це переважно кузовні елементи (бампера, капоти, крила, оптика, декор), деталі салону, а також елементи ходової. Таким чином, магазин пропонує затребувані деталі, які необхідні для відновлення і сертифікації пригнаних з США «електричок», і подальшої експлуатації їх в Україні.

А найбільш серйозні елементи, такі як батарея, або блок мотора з інвертором поки пропонуються тільки для Nissan Leaf ZE0. Що, втім, і не дивно - цей електромобіль продовжує залишатися абсолютним лідером «зеленого» автопарку в Україні, завдяки відносно невисокій ціні і ремонтопридатності. Втім, при необхідності, менеджери інтернет-магазину зможуть знайти і привезти такі запчастини і для інших електромобілів.

Популярність електромобілів в Україні продовжує зростати, особливо з урахуванням продовження податкових пільг на ввезення «зеленого» транспорту. І людям, які зважаться на перехід з бензинової тяги на електричну, не варто переживати щодо проблем із запчастинами та обслуговуванням!
З першим, обов'язково виручить інтернет-магазин Erazborka!

erazborka.com.ua