Партнеры

СТО BOSCH CAR SERVICE ASTAR

СТО BOSCH CAR SERVICE ASTAR - сервісне обслуговування, установка ГБО і ремонт будь-якої складності!

Компанію BOSCH перш за все, знають як виробника різних автокомпонентів - від двірників до електронних систем. Однак, крім запчастин, бренд відомий ще і як мережа СТО, як оригінальних, так і за договором франшизи. І щоб отримати її, грошей недостатньо, також потрібно відповідати критеріям компанії, інакше можна запросто втратити право називатися BOSCH Service. І те, що СТО вже кілька років поспіль набирає максимальні бали від «екзаменаторів» німецької компанії, успішно продовжуючи франшизу, говорить про те, що і послуги автосервісу, відповідають високим стандартам.

А ще, СТО BOSCH CAR SERVICE ASTAR по праву може вважатися інноваційним автосервісом, бо одним з перших освоїло ремонт електромобілів. При цьому, модельна палітра популярним Nissan Leaf не обмежується - на СТО обслуговуються і інші популярні машини на електротязі: BMW I3, Ford Focus Electro, KIA Soul, FIAT 500E. Також, автосервіс є офіційним дилером компанії Ebersacher і пропонує установку автономних опалювачів на електромобілі.

Ще один важливий напрямок діяльності СТО, яка активно розвивається - установка ГБО. Доступна ціна на газ привертає все більше автомобілістів, попит на газове обладнання зростає, і в конкурентній боротьбі за клієнта СТО BOSCH CAR SERVICE ASTAR має на руках хороші козирі - великий вибір обладнання, якісна установка і, привабливі ціни!

Сучасні, інноваційні електромобілі та гібриди, потужні седани та позашляховики, популярні малолітражки, комерційні авто і мікроавтобуси - будь-який автомобіль отримає необхідний ремонт і обслуговування. Ну або переобладнання, якщо захоче клієнт. 

Головне - що послуги будуть надані по вищому розряду і за розумні гроші!

sto.astar.ua