Партнеры

Інтернет-магазин Remont-koles

Інтернет-магазин Remont-koles з продажу матеріалів і устаткування для шиноремонту бере свій початок з 2016 року. За цей час, наша команда придбала величезний практичний досвід, пройшла професійне навчання і зупинила свій вибір на продукції європейських лідерів в сфері ремонту шин і камер, таких як ROSSVIK, UNICORD, MARUNI, REMA TIP-TOP, TECH, EUROCORD та ін.

Якісне обладнання для ремонту шин - запорука досягнення бажаного результату. Шиномонтажне обладнання, пропоноване на сайті Remont-koles, призначене як для ремонту легкових, так і вантажних шин і з легкістю може використовуватися як в звичайному гаражі, так і на великих автосервісах. На всі шиномонтажні верстати компанія Remont-koles надає офіційну гарантію і післяпродажне обслуговування.

Залежно від потреб і цілей покупки, грамотні консультанти готові запропонувати необхідний мінімум витратних матеріалів як для автомайстерні, так і для звичайного автомобіліста або велосипедиста. На сайті Ремонт-коліс ви завжди зможете купити професійні матеріали для ремонту шин під будь-який ціновий сегмент.

Remont-koles - безкомпромісне рішення для ремонту коліс!

remont-koles.com.ua