SKROLL DOWN

Про компанію

Компанія Авто Тренд заснована в 2004 році, її ключова діяльність - продаж автозапчастин оптом. Наш асортимент різноманітний і містить 55 тисяч SKU, вироблених українською та світовою автомобільною промисловістю: автозапчастини, комплектуючі, аксесуари, автохімія, газобалонне обладнання, матеріали та обладнання для ремонту шин. Наша партнерська мережа нараховує 3200 учасників, укладено понад сотні договорів поставок.

Золоте правило нашої компанії - пропонована продукція повинна бути якісною і мати демократичну ціну для більшості клієнтів. Цінова доступність продукції забезпечує нашим клієнтам більш високий profit. Автоматизація бізнесу, інвестиції в матеріально-технічну базу, наявність складу запасних частин класу А допомагає виконувати свої зобов'язання і мати виключно високий рівень надійності серед постачальників автозапчастин в Україні. Адже бізнес-партнер - головна цінність, на якій фокусується компанія Авто Тренд. Ми збудували модель бізнес-процесів з урахуванням інтересів клієнтів, щоб купити автозапчастини можна було без зайвих труднощів.

Крім того, багаторічний досвід підказує необхідність надавати партнерам маркетингову підтримку, розширювати асортимент, просуваючи нові продукти, вкладати в професійний ріст співробітників, нарощувати матеріальні ресурси, освоювати нові ринки.

.

SKROLL DOWN

Налагоджені бізнес процеси, зважений підхід до створення матеріально-технічної бази, відкриття власних складських комплексів допомагає безперебійно виконувати свої зобов'язання.

Мотиваційним ядром для руху компанії вперед служить думка і довіра споживачів і виробників автокомпонентів. Спільним шляхом з компанією Авто Тренд прямують партнери і рітейлери, що прагнуть розвивати свою діяльність і максимізувати прибутковість бізнесу.

Auto Trend в цифрах Auto Trend в цифрах
м.кв. склад класу «A»

5200+

м.кв. склад класу «A»

тис. SKU

55+

тис. SKU

партнерів в Україн

3200+

партнерів в Україн

Експертів

200+

Експертів

Направления деятельности Направления деятельности
Партнеры Партнеры
  • ЦЕНТР ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ STROOM
  • СТО BOSCH CAR SERVICE ASTAR
  • Інтернет-магазин газового обладнання
  • Інтернет магазин
  • Інтернет-магазин Remont-koles
  • Логістична компанія Люкс Логістик