13 червня 2019 р. в Харкові пройшов технічний семінар «ГБО DIGITRONIC: безпосереднє впорскування»

13 червня 2019 р. в Харкові пройшов технічний семінар «ГБО DIGITRONIC: безпосереднє впорскування»

Ні 35-градусна спека, ні відстань в сотні кілометрів, не завадили учасникам відвідати семінар гбо. Були присутні більше 50 осіб з різних регіонів України.

Технічний фахівець компанії A.E.B (Італія), пан Іон Мурса розкрив всі технічні аспекти, пов'язані з установкою гбо на двигуни з безпосереднім впорскуванням. Слід зазначити, що тема безпосереднього впроскування є на сьогоднішній день найбільш затребуваною у установників ГБО. Існує багато рішень від винахідливих інженерів, які бажають «обдурити» газову систему і перевести сучасні двигуни на газ.

Атмосфера семінару гбо була досить спекотною, порадував факт - наскільки підготовленою була аудиторія до дискусії. Спікер семінару дав чіткі відповіді на всі питання аудиторії, рекомендації по установці ГБО Digitronic DI 108, DI 60 на пряме впорскування, практично «розжував» всі вкладинки програми по налаштуванню.Наприкінці семінару всі учасники отримали сертифікати та змогли сфотографуватися з харизматичним Іоном Мурса.

Слід зауважити, що семінар за темою прямого впроскування ми проводимо вперше в Україні і надалі плануємо відвідати інші регіони України.

Дякуємо всім учасникам за присутність та бажаємо «піддати газку». До зустрічі :)