Найспекотніші новини: як проходила виставка МЕДВІН-2018 в Києві

Найспекотніші новини: як проходила виставка МЕДВІН-2018 в Києві

Свої експозиції на НСК «Олімпійський» розгорнули близько 20 компаній-учасників. Сумний факт: цього року експозицій набагато менше, ніж в минулі роки.  

 «Спека» на нашому стенді почалася з самого відкриття. Експозиція компанії Авто Тренд викликала жвавий інтерес, як у відвідувачів виставки, так і у компаній-учасників. На стенді ми демонстрували продуктову лінійку форсунок гбо RAIL, Італія з системою для промивання та блоки керування гбо i-tronic, Італія.  

Будь-який відвідувач зміг отримати детальну консультацію з підбору, встановленню та обслуговуванню форсунок RAIL безпосередньо від самого розробника і власника компанії - пана Луїджі Стевані. Харизматичний італійський гість не залишив без відповіді жодного відвідувача, розкрив «таємниці» виробничого циклу форсунок гбо.


Особливу увагу наші технічні консультанти приділили презентації електронних блоків керування гбо i-tronic. Адже саме в системах i-tronic зосереджені останні передові рішення від європейського лідера індустрії - компанії Autronic, Srl, Італія.
Протягом дня наш стенд був «кучно» заповнений відвідувачами і нашому відеооператору доводилося постійно міняти локацію обладнання, щоб зробити «чисту» зйомку. Чекайте, новий відеосюжет вже монтується і найближчим часом буде залитий на наш корпоративний канал.

Для своїх відвідувачів ми підготували і провели розіграші цінних призів: фільтрів гбо, форсунок і головного призу - блоку керування гбо i-tronic SMART. До речі, головний приз виграла чарівна дівчина Олеся і він поїде в Індію. Круто, тепер ЕБК  i-tronic почне підкорювати індійські шляхи!

Родзинкою закінчення першого виставкового дня стало розбиття барвистою піньяти, виконаної у формі форсунки гбо RAIL DAKOTA. На присутніх учасників посипалися фільтри гбо, браслети і ароматизатори авто. Без пам'ятних сувенірів від нас ніхто не пішов :)  
Другий день виставки пройшов в повному штилі, але дав можливість виконати заплановану ділову програму. На стенді Авто Тренд зібралися наші ділові партнери з Італії, Польщі, Туреччини і Білорусі. Наш стенд відвідали представники таких відомих європейських виробників, як - RAIL, TOMASETTO, AUTRONIC, AMAX, ALEX, A.E.B, M.T.M, SAKA і НЗГА. В рамках проведених зустрічей обговорювалися тенденції у спільному розвитку бізнесу, актуальні питання введення нових форм співпраці.
Отже, виставка завершилась, проте через рік під одним дахом знову зберуться любителі і професіонали газу на авто. Що буде в 2019, який формат участі ми для себе виберемо? Відповідями на ці питання ми і будемо зараз займатися. А поки, ми дякуємо всім, хто зміг відвідати наш виставковий стенд і до нових зустрічей :)