Kаталог

PANVERSA

Компанія Panesa – європейський виробник шиноремонтних матеріалів та хімії, заснована у 1989 році. TM Panversa є однією з найвідоміших марок матеріалів для ремонту шин, раніше ТМ Panversa була всесвітньо відома як PANG з 1921 року. 

Сьогодні компанія Panesa – одна із лідерів серед європейських виробників матеріалів для ремонту шин. Виробництво шиномонтажних матеріалів та хімії відповідає стандартам якості згідно з ISO 9001-2008. Компанія має сучасну лабораторію і високоточне обладнання, всі вироби компанії постійно проходять випробування на всіх стадіях виробництва: від тестування сировини до готового продукту. Виробництво шиномонтажних матеріалів та хімії відповідає стандартам якості згідно з ISO 9001-2008. 

Компанія Panesa має свій навчальний центр, де проводить навчання персоналу та партнерів. Також спільно з польською асоціацією виробників шин, куди входять такі великі світові виробники як GoodYear, Michelin, Kabat, Vredestain, Trelleborg, відкрито Академію шин. 

Серед постійних партнерів Panesa є провідні європейські країни: Німеччина, Швеція, Норвегія, Румунія, Угорщина, Греція, Україна (Авто Тренд) та інші. 

Під торговою маркою Panversa українському споживачеві доступний широкий спектр шиноремонтних матеріалів та хімії для всіх видів ремонту (холодна та гаряча вулканізація). 

У компанії Авто Тренд ви завжди можете купити таку продукцію Panversa

✔ Латки камерні;

✔ Пластирі діагональні;

✔ Пластирі радіальні;

✔ Пластирі універсальні;

✔ Грибки, кілочки та вкладки;

✔ Хімія для шиноремонту.