I-tronic

Торгова марка i-tronic - це блоки керування газобалонним обладнанням для систем послідовного впорскування газу, що працюють на LPG/CNG-паливі. Виробником продукції i-tronic є компанія AUTRONIC S.r.l., Італія, яка вже понад п'ятнадцять років є флагманом в області розробки електронних блоків керування гбо. Продукція i-tronic проходить найжорстокішу перевірку якості на лініях автоматичного оптичного контролю і лазерного друку. Передові технології виробництва дозволяють гарантувати кінцевому споживачеві покупку блоку гбо неперевершеної якості.

Відмітна особливість продуктової лінійки блоків гбо i-tronic - універсальність, завдяки якій блоки можна комплектувати газовими редукторами, форсунками та датчиками будь-яких виробників. Простота встановлення, налаштування і мінімальне обслуговування ЕБК i-tronic дозволяють споживачеві отримати газобалонне обладнання з бездоганними експлуатаційними характеристиками.

Вся інформація про продукти бренду i-tronic, а також приклади виконаних установок представлені на сайті: https://i-tronic.com.ua/ .