ATIKER

Турецький виробник газобалонного обладнання ATIKER свою історію веде з 1970 року. Загальна площа виробничих потужностей налічує 55000 м. кв. Безперервні вкладення в модернізацію виробництва і застосування передових розробок при виготуванні газобалонного обладнання дозволили бренду АТИКЕР вийти в п'ятірку європейських лідерів газової індустрії. Сьогодні продукція ATIKER поставляється в більш ніж 55 країн і практично на всі континенти.
АТИКЕР - це підприємство з повним виробничим циклом, на якому виробляються всі компоненти для перекладу авто на LPG/CNG-паливо. Цей метод виробника гарантує якість установки і подальшу експлуатацію авто. З 2006 року на підприємстві впроваджена європейська система контролю якості за стандартом ISO 9001: 2000.
Асортиментна лінійка ATIKER - це, перш за все, всі типи газових балонів, редуктори гбо 2 і 4-го покоління, мультиклапана. Компанія АТИКЕР постійно працює над поліпшенням якості товарів, що випускаються, наприклад, всі газові балони проходять гідростатичні випробування під тиском і при виявленні мінімального браку або спотворення в параметрах підлягають знищенню. Девіз ATIKER - клієнти повинні отримувати високу якість за «розумні» гроші. 

Компанія ATIKER бере активну участь в соціальних програмах, постійно піклуючись про навколишнє середовище.