TOMASETTO ACHILLE

Італійський виробник Tomasetto Achille Spa, Castegnero, мабуть, один з перших брендів, які вийшли на український газовий ринок, почав свою історію більше 30 років тому. Пріоритетні напрямки діяльності компанії Томасетто - розробка і випуск механічних компонентів для LPG/CNG автомобільних систем. Для задоволення постійно зростаючих потреб споживачів, компанія TOMASETTO ACHILLE відкрила філії і торгові представництва практично на всіх континентах.
Бренд TOMASETTO - це, перш за все, надійні газові редуктори Alaska, Nordic, Artic, мультиклапана, клапани газу та вентиляційні коробки для LPG-паливних систем. Компанія не виробляє повні комплекти ГБО, а розробляє і випускає практично всі компоненти газової системи. Такий підхід дозволяє запропонувати ринку високоякісні і не потребуючі подальшого обслуговування газові компоненти.
Головне завдання системи контролю якості компанії Томасетто - гарантія відповідності всіх компонентів гбо запитам клієнтів і потенційних споживачів. Для вирішення цього завдання компанія знаходиться в процесі безперервного вдосконалення якості своїх продуктів і інвестицій в сучасні технології.