Tugra Makina

Підприємство Tugra Makina, Туреччина своїм корінням сягає в далекий 1997 рік. Головною сферою діяльності, на той момент, було виробництво листового заліза. Завдяки стійкому попиту на газобалонне обладнання, з 2006 року підприємство приступило до виробництва автомобільних балонів циліндричної і тороїдальної форм. Сьогодні, Tugra Makina - No 1 в Туреччині за обсягами випуску балонів гбо.
Вся продукція відомого турецького бренду проходить цілих п'ять етапів перевірки якості. Висока якість продукції підтверджена численними сертифікатами відповідності європейським і міжнародним стандартам. Tugra Makina - один з небагатьох виробників, продукція якого допущена до установки на конвеєрах серійного виробництва автомобілів. Продукція цього бренду поставляється практично на всі континенти земної кулі: Європа, Північна і Південна Америка, Азія.
Політика компанії Тугра Макіна - постійне поліпшення якості виробленого газобалонного обладнання, яке повністю задовольняє зростаючим потребам покупців. Турецький виробник веде активну соціальну діяльність, дбаючи про навколишнє середовище і добробут співробітників.