A.E.B.

Італійська компанія A.E.B. SpA свою історію веде з 1984 року. Сьогодні, АЕВ - це технологічний лідер сегмента електронних компонентів для систем, що працюють на LPG/CNG паливі. Всі продукти бренду АЕВ розробляються за унікальними технологіями власної конструкторської компанії AEB Technologies. A.E.B. - є родоначальником випуску мікропроцесора для інжекторних систем газобалонного обладнання. Характерна риса виробничого циклу гбо АЕВ - комплексна автоматизація виробництва (до 98% від усіх видів робіт), що гарантує найвищу якість і безпеку готовому продукту. Якість продукції бренду АЕВ підтверджено дипломами та сертифікатами міжнародного зразка: UNI EN ISO 9001 Vision 2000 і ISO TS 16949.

Пріоритетні напрямки роботи компанії АЕВ - виготовлення і серійне виробництво інжекторних систем, варіаторів випередження кута запалювання, систем зворотного зв'язку, комплектуючих гбо.

Відмітна особливість продукції A.E.B. полягає в тому, що компанія розробляє унікальні комплекти гбо, адаптовані під певну країну.