ASTAR

Якщо ви хочете придбати надійні гальмівні колодки для свого автомобіля, тоді український бренд ASTAR для вас. Гальмівна система буде гарантовано функціонувати тільки в разі підбору бездоганних гальмівних колодок. 

У виготовленні даної продукції застосовуються зносостійкі фрикційні матеріали, які наділяють колодки такими ж властивостями. При випуску колодок виробник враховував, що кожен автовласник, з будь-яким водійським стажем розраховує на стабільну реакцію зниження швидкості і тим більше гальмування, так як від цього залежить його безпека і пасажирів. Гальмівні колодки ASTAR виготовляються з повною відповідністю до креслень автовиробників.

Крім перерахованих вище властивостей, гальмівні колодки ASTAR володіють збільшеним ресурсом роботи і безшумністю. За час існування продукту на ринку, колодки продемонстрували відмінні результати роботи в найскладніших і екстремальних умовах експлуатації.

З 2023 року до асортименту ASTAR увійшли автомобільні троси для легкових автівок ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Москвич та Daewoo.

Автомобільні троси ASTAR проходять перевірку на випробувальних стендах, мають надійну конструкцію, характеризуються високою якістю та довговічністю.