CZ

Чеський виробник CZ має більш ніж 90-річну виробничу історію. Виробництво ланцюгів на заводі в Страконіце почалося ще в 1928 році і спочатку було розраховане лише на ланцюги для велосипедів.

Багаторічна традиція виробництва ланцюгів найвищої якості та досвід виготовлення мотоциклетних ланцюгів нового покоління дозволили фахівцям компанії CZ розпочати розробку, а потім і виробництво ланцюгів для сучасних автомобільних та мотоциклетних двигунів. 

Компанія інвестує величезні суми у вдосконалення своїх верстатів, складальних цехів та випробувальних майданчиків, а також отримання сертифікатів якості ISO TS 16949 та ISO 14001 та сертифікатів безпеки підприємства. 

Завдяки старанній та чесній праці своїх співробітників компанія CZ змогла довести всьому світу, що товари з Чехії можуть бути першокласними та відповідати вимогам багатьох світових автомобільних та мотоциклетних виробників, які охоче використовують їх у своїй продукції.

Продукція заводу CZ  займає лідируючі позиції на ринках у більш ніж 40 країнах світу та добре знайома споживачам під марками "Velo", "Favorit" та "CZ". 

Компанія «Авто Тренд» має прямий контракт з виробником ланцюгів CZ  - це гарантує нашим партнерам 100% оригінальність продукції, що постачається.