WATT

ТМ WATT – молодий бренд автоелектрики, який об'єднав найбільш затребувані автокомпоненти електроустаткування. В асортименті WATT представлені – блоки запобіжників та реле, датчики: включення електровентилятора, швидкості, рівня рідини та палива, кнопки включення, насоси омивача, регулятори напруги на класику та «народні» іномарки. 

Комплектуючі WATT виготовляються на заводах Китаю, Кореї, Туреччини, Польщі та України. Багато заводів-виробників автоелектрики WATT мають відповідні сертифікати - ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949. Підтримувати репутацію надійного бренду WATT дозволяють високі вимоги до якості застосовуваної сировини та комплектуючих електроустаткування.

Оптика WATT – це ряд комплектуючих системи освітлення та світлової сигналізації автомобіля. В каталозі WATT представлені: фари та підфарники, ліхтарі, розсіювачі ліхтарів, покажчики поворотів, плафони освітлення салону. Також українському споживачеві доступні тюнінгові фари які мають яскравий естетичний дизайн, встановлюються в штатні місця, та не потребують доопрацювання чи зміни конструкції автомобіля.

Значний аргумент WATT – приваблива ціна та перевірена якість. ТМ WATT відноситься до економ-сегменту, кінцевому споживачеві не доводиться переплачувати за рекламу та маркетингові витрати.