MAR-MOT

Компанія MAR-MOT розпочала свою діяльність в 1966году як компанія, що виконує слюсарні послуги та ремонт сільгосптехніки. З 1982года розширив свою сферу діяльності і приступив до виготовлення поршневих кілець для внутрішніх потреб автомобілебудування. В 1996году була створена фірма MAR-MOT, яка продовжує і розвиває цю лінію діяльності.
Через 10 років Мар-Мот пройшла сертифікацію системи управління якістю за стандартом ISO 9001.
Сьогодні, MAR-MOT проводить збут і реалізацію поршневих кілець, як в Польщі, так і в інших європейських країнах. Лінійка поршневих кілець адаптована до індивідуальних вимог польського споживача, а також для ринків, на яких ведеться продаж. Повний асортиментний ряд поршневих кілець становить понад 800 найменувань.
Виробництво кілець марки MAR-MOT базується на використанні технологи індивідуального лиття (чавун) з формотворною обробкою і виробництва кілець з сталевого листа. У кільцях марки МАР-МОП використані спіральні пружини. Використання сучасних технологій забезпечує точне виконання і стабільну роботу поршневих кілець з самого першого моменту роботи двигуна.
Для задоволення постійно зростаючих потреб автомобілістів MAR-MOT пропонує реалізацію індивідуальних замовлень. До них відносяться нестандартні розміри, поперечні перерізи і інші деталі.
Поршневі кільця бренду MAR-MOT відзначені зареєстрованим товарним знаком, зробленим за допомогою лазера, і, як правило, розміщені навколо замку кільця, забезпечує його міцність.