MAR-MOT

Компанія MAR-MOT розпочала свою діяльність у 1966 році як компанія, що виконує слюсарні послуги та ремонт сільгосптехніки. З 1982 року розширивши свою сферу діяльності розпочав виробництво поршневих кілець для внутрішніх потреб автомобілебудування. У 1996 році була створена фірма MAR-MOT, яка продовжує і розвиває цю лінію діяльності.
 Через 10 років MAR-MOT пройшла сертифікацію системи управління якістю за стандартом ISO 9001.

Сьогодні MAR-MOT проводить збут і реалізацію поршневих кілець, як в Польщі, так і в інших європейських країнах. Лінійка поршневих кілець адаптована до індивідуальних вимог польського споживача, а також для ринків, на яких ведеться продаж. Повний асортиментний ряд поршневих кілець становить понад 800 найменувань.

Виробництво кілець марки MAR-MOT базується на використанні технології індивідуального лиття (чавун) з формотворною обробкою та виробництва кілець з сталевого листа. У кільцях марки MAR-MOT використані спіральні пружини. Використання сучасних технологій забезпечує точне виконання і стабільну роботу поршневих кілець з самого першого моменту роботи двигуна.

Для задоволення постійно зростаючих потреб автомобілістів MAR-MOT пропонує реалізацію індивідуальних замовлень. До них відносяться нестандартні розміри, поперечні перерізи і інші деталі.