ELF

Бренд ELF веде початок своєї діяльності з 1911года, в той час засновник автоконцерну RENAULT Л. Рено запустив лінію з випуску мастильних матеріалів. Зараз, ELF – автомобільна олива, вироблена нафтовим магнатом TOTAL, котрий обіймає лікуюче місце серед виробників нафтопереробного комплексу.

Бренд ELF заслужив позитивні відгуки як у французьких автоекспертів, так і по всьому світу. Моторна олива ELF поставляється на автоконцерни Ніссан, Опель, Мазда, BMW, Ford, Toyota, Фольксваген і т. п. Асортиментний ряд ТМ ELF - всі типи моторних олив, охолоджуючі та гальмівні рідини для всіх типів транспорту.

Концепція успіху бренду ELF - колосальний практичний досвід в сфері виробництва мастильних матеріалів. І тому підтвердження - сто п'ятдесят перемог болідів в гонках серії «Формула 1». Компанія має в своєму розпорядженні дві потужні дослідницькі лабораторії - CRES, Франція і TCAP, Індія.

Купівля автоолив ELF дає власнику автомобіля бути впевненим в якості, безпеці, а також гарантує чистоту і захист двигуна.

Пріоритетний напрямок діяльності компанії - створення екологічно чистих видів палива і мастильних матеріалів.