GM

Американська автомобільна корпорація General Motors (GM) до 2008 року була найбільшим світовим виробником автомобілів. Головний офіс компанії знаходиться в місті Детройт. Виробничі потужності корпорація зосередила в 35 країнах, а в 120 країнах відкриті сервісні центри та торговельні представництва.
Популярні автомобільні бренди компанії GM-BUICK, CHEVROLET, OPEL, HUMMER, DAEWOO тощо. Всі ці марки авто об'єднує спільна мета - служити людині, нести гармонію і надійність, бути готовими до роботи за першим зверненням власника. Каталог OE-деталей вже давно перевалив за позначку одного мільйона найменувань.
Виробник GM випускає широку асортиментну лінійку автомобільних рідин: антифризи, рідина ГУРа, оливи моторні, трансмісійні оливи. Автоолива GM - універсальні і застосовуються як в двигунах автокорпорації, так і для автомобілів практично всіх автовиробників.
Олива моторна General Motors - світовий еталон, технології та сировина, які застосовуються при виробництві, дозволяють збільшити ресурс використання і збільшити термін заміни оливи.
Склади мастильних матеріалів і рідин GM підібрані таким чином, що вони забезпечують зниження зносу і захист двигуна незалежно від умов експлуатації: режим місто-траса, різкі температурні коливання, збільшені навантаження.