MOBIL

Однією з найстаріших компаній з видобутку і переробці нафти є американська корпорація MOBIL. Об'єднання з EXXON дозволяє їй займати лідируючі позиції на ринку виробництва мастильних матеріалів. Можна з упевненістю сказати, що ця компанія є лідером у виробництві синтетичних масел преміум-класу. Їх виготовлення абсолютно, завдяки ретельному підходу фахівців до технологій і культури виробництва.
Ці оливи та мастильні матеріали в повній мірі захищають двигун, забезпечують його безперебійну роботу в будь-яких умовах. Тому використовуючи оливу MOBIL1, ви збільшуєте термін служби двигуна незалежно від погодних коливань або умов експлуатації. Ні для кого не секрет, що MOBIL є спонсором королівських гонок Формула1, а це говорить багато про що, бо в цих перегонах потужні автомобілі працюють в екстремальних умовах експлуатації двигуна.
Лінійка продукції, що випускається дуже широка: від олив для щоденного використання до преміум-класу, а також засобів з догляду за автомобілем. Таким чином, продукція користується відмінною репутацією і рекомендаціями у всіх світових лідерів автовиробництва.