WD-40

Абревіатура WD-40, або повна назва Water Displacement - витіснення води, склад цього аерозолю був розроблений американцем Н. Ларсеном у 1953 року. Число 40, виходячи з озвученої для всього світу легенди, означало, що продукт отримав схвалення тільки на сороковий раз. Спочатку аерозоль призначався як водовідштовхувальне засіб, здатний запобігти корозії. Вперше WD-40 був застосований в Convair для захисту зовнішньої обшивки ракет Атлас від корозії. І тільки в 1958 року спрей потрапив на американський mass-market.
Оригінальна формула зберігається в таємниці, продукт WD-40 запатентований, щоб уникнути розшифрування технології виготовлення.
WD-40, або в народі «ведешка», не потребує представлення: все одно хто ви - автомеханік, автолюбитель або домовласник, ви точно використовували цей універсальний спрей, щоб відкрутити іржаву гайку взимку, захистити поверхню від корозії, провести очищення рухомих частин механізмів , видалити жир або залишки бітуму чи сліди від клею.
Сьогодні компанія WD-40 має виробничі потужності в США і Великобританії, торгові представництва відкриті по всьому світу. Аерозоль випускається в обсягах 100, 200, 300 і 400 мл, а для професійного використання - в каністрах по 5 літрів. Додатково, компанія пропонує ринку продукцію під брендами: 3-IN-ONE, Solvol, Lava, Spot Shot.