NISSAN

Nissan Motors Co, Ltd, Японія - один з найбільших світових концернів з виробництва автотранспортних засобів. У рейтингу японських автовиробників займає 3-е місце, поступаючись маркам Toyota і Honda.
Підсумком тривалої співпраці виробників Nissan і Total стало створення продуктової лінійки мастильних матеріалів Nissan Motor Oil. Асортиментний ряд оригінальних автомобільних мастил і рідин Nissan охоплює: оливи моторні, оливи для механічних КПП і диференціалів, рідини для АКПП, гальмівні та охолоджуючі рідини.
Компанія Nissan наполегливо радить оливи Nissan Motor Oil для забезпечення високої ефективності і надійності роботи всіх вузлів і деталей автомобіля. Безперервне вдосконалення технологій, накопичений досвід в області мастильних матеріалів і палива дозволяють Nissan розробляти мастильні матеріали неперевершеної якості.
Тандем Nissan і Total - це великомасштабне партнерство, спільні проекти в області автомобільних мастил і оливи, автоспорт, який став ідеальною «автолабораторією» для випробування нових продуктів, що проектуються для запуску в масове виробництво.