CTR

CTR - яскравий представник корейського автопрому, рік заснування - 1971 року, деякі джерела вказують іншу дату - 1960году. Це пов'язано з тим, що спочатку корейський бренд CTR входив в японську торговельну асоціацію Central Corporation.
Спочатку компанія CTR займалася випуском суто деталей підвіски і рульового управління на азіатські марки автомобілів. Однак, постійне зростання попиту, світове визнання в 2000х роках, дозволило бренду CTR значно розширити продуктову лінійку і вийти на зовнішній ринок. Сьогодні, компанія випускає силові агрегати, модулі гальмівної системи, деталі рульового управління.
Компанія має виробничі потужності, розташованими на 14 корейських заводах, оснащених усіма видами випробувального устаткування. При виготовленні автокомпонентів як для первинного конвеєра, так і для вторинного ринку, компанія CTR використовує єдину технологію виробництва.
Найвищим підтвердженням якості виробів бренду CTR є довгострокові контракти з такими автогігантами, як: GM, BMW, FORD, VOLVO, DAEWOO, KIA, HYUNDAI і інші.